(تصاویر) سنگین ترین عمل جراحی پلاستیک تاریخ

ساخت وبلاگ
چکیده : پانزده سال پیش، پاتریک هاردیسون که در آن زمان یک آتش نشان ۲۷ ساله بود در یک عملیات اطفای حریق سقف خا... با عنوان : (تصاویر) سنگین ترین عمل جراحی پلاستیک تاریخ بخوانید :

پانزده سال پیش، پاتریک هاردیسون که در آن زمان یک آتش نشان ۲۷ ساله بود در یک عملیات اطفای حریق سقف خانه بر روی صورتش سقوط کرد و دچار جراحات بسیار وحشتناک در ناحیه ی صورت شد. او گوش ها، لب ها، پلک هایش و عمده ی بینی اش را از دست داد. او در سال ۲۰۱۵ با شروع عمل جراحی پلاستیکش در صدر اخبار قرار گرفت. پیچیده ترین و وسیع ترین و پر سروصدا ترین عمل پلاستیک و عمل انتقال عضو در طول تاریخ. تا قبل از این عمل جراحی هاردیسون دچار افسردگی شدید شده بود، از خانه بیرون نمیرفت، ازدواج ۱۰ساله اش پایان یافته بود، و وقتی به او خبر دادند که بینایی اش به علت از بین رفتن پلک هایش صدمه شدید دیده همه چیز برای او تمام شده بود. آگوست سال قبل در طی یک عمل ۲۶ ساعته اعضای صورت او با یک دوچرخه سوار که در تصادف کشته شده بود پیوند خورد. دکتر جراح او دکتر ادواردو. دی. رودریگز شانس زنده ماندن او را ۵۰ درصد در نظر گرفته بود. با اینکه بعد از عمل جراحی او مجبور است داروهای بسیاری مصرف کند تا بدنش اعضای صورتش را پس نزند ولی تاکنون هیچ مشکلی برای او به وجود نیامده و به لطف این جراحی زندگی او دوباره به جریان افتاده است.

عمل

عمل

عمل

عمل

عمل

عمل

عکس سنگین ترین زن جهان,عکس سنگین ترین مرد جهان,عکس سنگین ترین موتور جهان,عکس سنگین ترین مرد دنیا,عکس سنگین ترین زن دنیا,عکس سنگین ترین ماشین دنیا,عکس سنگین ترین موتور,عکس سنگین ترین ادم,عکس سنگین ترین جرثقیل دنیا,...
نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 37 تاريخ : دوشنبه 8 شهريور 1395 ساعت: 17:22