(تصاویر) شگفت انگیز ترین مردان المپیک

ساخت وبلاگ
چکیده : خولیوس یگو: خولیوس یگو قهرمان پرتاب نیزه ی کنیایی که برنده ی مدال طلای قهرمانی در مسابقات ۲۰۱۵ پکن ا... با عنوان : (تصاویر) شگفت انگیز ترین مردان المپیک بخوانید :

خولیوس یگو:

خولیوس یگو قهرمان پرتاب نیزه ی کنیایی که برنده ی مدال طلای قهرمانی در مسابقات ۲۰۱۵ پکن است و همچنین با رکورد ۹۲.۷۲ متر، رکوردار پرتاب نیزه در آفریقا است از روش های غیر معمولی به این جایگاه رسیده است. او ادعا دارد که مربی نداشته و خودش از طریق نگاه کردن به ویدئوهای یوتیوب پرتاب نیزه را یاد گرفته است. آفریقا مهد بسیاری از  دونده های استقامت مشهور جهان است ولی تاکنون قهرمان پرتاب نیزه حرفه ای نداشته است. برای همین یگو به یوتیوب رو می آورد و می گوید آندرس تورکیدسن نروژی منبع الهام او بوده است.

Julius Yego

بوریس برایان:

برایان دوسال پیش در یکی از شعبات مک دونالد در حال کار کردن بود ولی در حال حاضر یکی از دونده های اصلی تیم آمریکا است. او که یکی از با استعداد ترین ها در مدرسه ی وایدفیلد کلورادو بود به خاطر نمرات بدش مجبور به ترک تحصیل و کار کردن در مک دونالد شد، البته این باعث نشد که او تمرینات ورزشی خود را ول کند. او هر روز برای رسیدن به شیفت اول کار ۳ مایل پیاده روی می کرد تا در عصر بتواند به تمرین بپردازد. او از امید های اصلی دوی ۸۰۰ متر محسوب می شود.

Boris Berian

میکالیس کالومیریس:

زندگی همیشه پر از سورپرایزهای عجیب است، میکالیس کالومیریس وکیل ۳۰ ساله با یکی از این سورپرایزها روبرو شد. او که یک دونده ی دوی مارتن آماتور است در مارچ ۲۰۱۵ در آزمانیش المپیک ماراتن رم شرکت کرده بود. بعدها او به سایت یونانی های راه یافته به المپیک سر می زند و در کمال تعجب با اسم خودش روبرو می شود! با وجود اینکه او برای دریافت صلاحیت شرکت ۱۰ دقیقه کم داشت ولی قانونی وجود دارد که برای مسابقات سطح بالا با نشان طلا بعضی از ایرادات را نادیده می گیرند و ماراتن رم هم یکی از این مسابقات بوده است.

Michalis Kalomiris

اتیمونی تیموانی:

اتیمونی تیموانی دونده ای است که هیچگونه رکورد خاصی ندارد ولی چیزی دارد که او را از بقیه ی افراد این لیست خاص تر می کند. او تنها نماینده ی کشورش یعنی تووالو در این مسابقات است! تووالو جزیره ای کوچک با ۱۰ هزار نفر جمعیت است. او که در اصل یک فوتبالیست محسوب می شود از طرف کمیته ی جهانی المپیک به این مسابقات دعوت شده است.

etimoni-timuani

تصاویر شگفت انگیز,تصاویر شگفت انگیز جهان,تصاویر شگفت انگیز طبیعت,تصاویر شگفت انگیز از طبیعت,تصاویر شگفت انگیز دنیا,تصاویر شگفت انگیز و واقعی,تصاویر شگفت انگیز و دیدنی,تصاویر شگفت انگیز و عجیب,تصاویر شگفت انگیز حیوانات,تصاویر شگفت انگیز از فضا,...
نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 58 تاريخ : دوشنبه 25 مرداد 1395 ساعت: 21:35